Windows Server Ürünleri


Window Server Ürünleri Danışmanlığı

 

Ağ işletim sisteminiz iş teknolojilerine açık mı?

Internet nedeniyle iş yapma biçimlerinin hızla değiştiği günümüzde, bilgisayarların işlevi de değişti. Artık bilgisayar ve yazılımlar iş teknolojilerinin bir parçası. Yapacağınız yatırım iş problemlerinizi çözmenize yardımcı olmalı, iş hedeflerinize ulaşmanızı sağlamalı. Size rekabet avantajı yaratmalı.

Windows Server network ve internet platformu, şirketinize iş teknolojilerinden yararlanmak için gerekli gelişmiş işletim sistemi çözümlerini sağlıyor:

  • Açık Platform. Yeni internet teknolojilerine destek, ölçeklenebilirlik, güvenlik gibi özellikleriyle müşterileriniz ve iş ortaklarınızla entegre çalışmanızı ve elektronik iş görme olanaklarını hızla hayata geçirmenizi sağlıyor.
  • Merkezi Yönetim. Kullanıcıların her yerden ve her zaman kendi bilgisayarlarına ulaşmasını, yazılımların otomatik olarak kullanıcı makinelerine kurulmasını sağlıyor. Ağ yönetim maliyetlerinizi düşürüyor.
  • Sürekli Çalışabilirlik ve Sistem Güvenliği. Windows 2000 Server ticari uygulamalarınız için kesintisiz çalışma ve güvenlik çözümleri sağlıyor.

NCloud Bilgi Teknolojileri olarak sağladığımız hizmetlerle şirketinizin Windows 2000 platformundan en iyi şekilde yararlanmasını hedefliyoruz.

Windows 2000 platformuna geçişiniz için gerekli proje adımları şunlar:

  • Konumlandırma: Mevcut alt yapınızın gözden geçirilmesi, Windows 2000 platformunun, iş hedefleriniz doğrultusunda, öncelikle kullanıma alınacak özelliklerinin belirlenmesi.
  • Planlama: Mevcut ağ yapınızın, donanım ve yazılımlarınızın incelenmesi, Active Directory tasarımı, ağ servislerinin tasarımı, veri depolama, eğitim, destek ve felaketten korunma planlarının yapılması.
  • Test: Kullanılacak donanım ve yazılımların test edilmesi, Active Directory testlerinin yapılması.
  • Pilot Çalışma: Kurumunuzun büyüklüğüne bağlı olarak pilot geçiş çalışmasının yapılması ve değerlendirilmesi.
  • Yaygınlaştırma: Windows 2000 işletim sisteminin tüm ağınıza yaygınlaştırılması.