Neden Yönetilen Hosting Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz?

feature icon 01 1 1

Sunucu Kurulumu

Sizin için optimize edilmiş Yönetilen Hosting

Sunucu Kurulumu

Yönetilen Sunucu Hosting hizmetinizi kararlılığı ve kullanılabilirliği en üst düzeye çıkaracak şekilde yapılandırıyoruz.

feature icon 02 3

Os Güçlendirme

Yönetilen Sunucunuzu Koruma

Os Güçlendirme

Yönetilen Sunucu Hosting sistemimizdeki işletim sistemi, mevcut ve gelecekteki tehditlerden etkilenmenin etkisiz hale getirilmesini sağlamak üzere yapılandırılmıştır.

feature icon 03 2

Büyük Eklentiler

Doğru Araç Seti Çok Yönlü Olabilir

Büyük Eklentiler

Yönetilen Hosting Hizmetlerinizi cPanel ve WHMCS gibi inanılmaz araçlarla geliştirin. Ayrıca, sunucunuzu ek IP adresleri ve SAN depolama alanı ile yükseltin.

feature icon 04 3

Proaktif Destek

Özel Güvenilir Destek

Proaktif Destek

Gözetilen Hosting Hizmetlerimizle Gelişmiş Destek Sağlıyoruz. Tüm Yıl Boyunca Yönetilen Hosting Destek Uzmanlarımıza 24X7 Ulaşabilirsiniz.

cpanel logo

Website Taşıma

Sınırsız cPanel Taşıma İşlemleri

Website Taşıma

Barındırma sağlayıcılarını değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her Yönetilen Hosting paketiyle sınırsız cPanel taşıma hizmeti sunuyoruz.

feature icon 01 1

Tam Root Erişimi

Yönetilen Sunucunuz üzerinde tam kontrol

Tam Root Erişimi

İşletmenizi en iyisiz tanıdığınız için, Yönetilen Hosting Sunucunuz üzerinde tam kontrol sağlayarak tam istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak tanır.

cloud feature icon 07

30 Günlük Para İadesi

30 günlük risksiz deneme ile Yönetilen Hosting

30 Günlük Para İadesi

30 Günlük Para İade Politikamızla, Herhangi Bir Nedenden dolayı Memnun Kalmazsanız Paranızı Geri Ödeyeceğiz.

cloud feature icon 07

% 99,99 Çalışma Süresi

Üst Düzey Veri Merkezlerimiz Sıfır Kesinti Süresiyle Karşılaşmanızı Sağlar

% 99,99 Çalışma Süresi

Modern Veri Merkezlerimiz,% 99,9 Çalışma Süresi Garantimize Katkıda Bulunan En İyi Hvac Mimarisi, En Son Ağ Anahtarları ve En Kaliteli Donanım Sistemlerine Sahiptir.

feature icon 09 2

Raid 1 Depolama

Güvenli ve Güvenilir Raid-1 Sıfır Veri Kaybı Sağlar

Raid 1 Depolama

Yönetilen Sunucu Barındırma sistemimizdeki RAID-1 disk sürücüleri ile veri kaybı olasılığını ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca, veri yansıtma ile verilerinizin güvenli olduğundan emin oluruz.

feature icon 10 2

Sağlam Altyapı

Güvenebileceğiniz güç dolu performans

Sağlam Altyapı

Ultra Hızlı Intel Xeon İşlemciler, En Son Supermicro Blade Sunucuları ve Yedek Bant Genişliği ve Güç Kaynakları En İyi Yönetilen Hosting Hizmetlerine Sahip Olduğunuzdan Emin Olun.

Yönetilen Sunucu Barındırma Özellikleri

fully managed services
Tam Root Erişimi
os hardening
Os Güçlendirme
server setup
Sunucu Kurulumu
steadfast support
Kararlı Destek
full root access
Tam Yetki Erişimli
state of the art infrastructure
Sağlam Altyapı

Tamamen Yönetilen Hosting Hizmetleri

Yönetilen Sunucunuzu Kurmaktan 3. Taraf Uygulama Desteği'ne kadar herşeyle biz ilgileneceğiz. Yönetilen Hosting Hizmetlerimiz, Cpanel Yükleme, Yönetim ve Desteği içerir. Yönetilen Sunucunuzun Güvenliğine İyi Bakılır. Güvenlik Duvarınızı Yapılandırıyoruz ve Düzenli Antivirüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Taramaları Yapıyoruz. Ayrıca herhangi bir güncelleme veya yazılım onarımını da üstleniyoruz. Yönetilen Hosting Hizmetlerimiz, Müşterilerimizin Herhangi Bir Şey Hakkında Endişelenmesine Gerek Olmadığından Emin Olabilirsiniz.

fully managed services

Os Güçlendirme

Norm dışı, neredeyse tüm işletim sistemleri güvenli olmayan şekilde yapılandırılmıştır. Yönetilen Hosting Sunucularımızla, yönetilen Sunucunuza yönelik mevcut ve gelecekteki tehditlere maruz kalmanın en aza indirilmesini sağlamak için işletim sistemini yapılandırır ve sunucu güvenliğini geliştiririz.

os hardening

Yönetilen Sunucu Hosting'i Kolayca Kurun

Yönetilen Hosting Hizmetlerimiz, Güvenliğinizi ve Kullanılabilirliğini En Üst Düzeye Çıkarmak için Sunucunuzu Ayarlamayı içerir. Bu Sağlam Temel ile Yönetilen Sunucunuzun Maksimum Performans Sağlayacağından Emin Olabilirsiniz.

server setup

Kararlı Destek

Uzman Destek Ekibimiz 7/24 E-posta, Telefon ve Sohbet ile sizinle iletişime geçilebilir. Size Sürekli Mükemmellik hissettirmek İçin Çalışıyoruz. Özel ve Güvenilir Desteğin Değerini Gerçekten Anlıyoruz.

steadfast support

Tam Yetki Erişimli Gözetimli Hosting

Tam yetki Erişimi ile Yönetilen Sunucunuzda Tam Denetleme Kontrolü Elde Edersiniz. İhtiyaçlarınıza göre en iyi performansı sunmak için özelleştirebilirsiniz. Yönetilen Hosting Paketinizi Kontrol Edebilir ve Herhangi Bir Üçüncü Taraf Yazılımı Yükleyebilirsiniz.

full root access

Sağlam Altyapı

Güç dolu ve güvenilir, Intel Xeon İşlemciler, RAID 1 Diskler ve Cent OS tarafından desteklenen dünyaca ünlü Blade Mikro Sunucularımız eşsiz performans sunar. Işık hızında işlem, verilerinizin tam olarak korunması ve en son işletim sistemleri, Yönetilen Hosting hizmetinizin en iyi şekilde orada olmasını sağlar.

state of the art infrastructure

Yönetilen Sunucu Paketlerimiz

Yönetilen Sunucu paketlerimiz ile en son teknolojiler, daha fazla güvenlik ve performans her an sizinle!

Silver
$11,99/ay
1 Core CPU
2 GB RAM
40 GB Disk
200 GB Trafik
Gold
$19,90/ay
2 Core CPU
2 GB RAM
50 GB Disk
300 GB Trafik
Platinum
$29,90/ay
3 Core CPU
4 GB RAM
60 GB Disk
500 GB Trafik
Pro-Cloud Yapılandırma
$5,99/ay
1-30 Core CPU
1-80 GB RAM
10-1250 GB Disk
100 GB-10 TB Trafik

Sıkça Sorulan Sorular

Yönetilen Sunucu paketleri için sıkça sorulan sorular

Yönetilen Hosting Sunucuma root erişimine sahip olmak ne anlama geliyor?

Tam Root erişimine sahip olmak, Yönetilen Sunucunuz üzerinde tam yönetim denetimine sahip olmaktır. Sunucunuz üzerinde tam denetime sahip olduğunuz ve istediğiniz herhangi bir yazılımı kurmayı seçebileceğiniz anlamına gelir.

Siparişi verdikten sonra Yönetilen Sunucum ne kadar sürede hazır olacak?

Tescilli tedarik sistemlerimiz, Yönetilen Hosting Sunucunuzun kurulum ücreti olmadan hemen kullanıma hazır olmasını sağlar.

Siparişi Verdikten Sonra Yönetilen Sunucum Nasıl Hazır Olacak?

Tescilli Hazırlama Sistemlerimiz, Yönetilen Hosting Sunucunuzun Kurulum Ücretleri Olmadan Hemen Kullanıma Hazır Olmasını Sağlar.

Her Yönetilen Sunucu için kullanılan donanım nedir?

Yönetilen sunucular, daha az yer kaplayan düşük güç tüketimi ve soğutma gereksinimlerine sahip SuperMicro blade kasasını kullanır. Bu verimlilikler, ortaya çıkan maliyet tasarruflarını size aktarmamızı sağlar. Yönetilen Hosting Sunucularımız, Intel Xeon HyperThreaded işlemcilere sahip DDDR3 RAM ve 7200RPM SATA sürücüler tarafından desteklenmektedir.

Yönetilen Sunucudaki Ağ Bağlantı Noktası/Uplink'ten Nekadar Bir Hız Beklenebilir?

Yönetilen Her Sunucunun Ağ Bağlantı Noktası 1 Gbps’ye kadar hız sağlar.

Herhangi bir Raid 1 Sabit Diski tedarik ediliyormu ?

Evet, Yönetilen Her Sunucu Bir Raid 1 Yapılandırılmış 1 Tb Sabit Disk Çifti ile birlikte gelir. Bu, verilerinizi her sürücünün verilerinizin bir kopyasına sahip olacak şekilde yansıtmanızı sağlar. Sürücülerden biri Kapanırsa, diğer sürücüde yine de bir kopyası olur. Sabit Disklerimiz 7200 Rpm Sata Sürücülerdir.

Yönetilen Hosting Sunucumun depolama kapasitesini artırma olasılığı var mı?

Özel şirket içi Paylaşılan Depolama cihazımızla Yönetilen Sunucunuza sonsuz miktarda depolama alanı ekleyebilirsiniz. Sunucunuza anında 1 TB yerel depolama alanı olacak alanı ekleyerek yerel depolama alanınızı genişletebilirsiniz. Sunucunuza anında bir disk olarak eklediğinizde biçimlendirebilir ve monte edebilirsiniz. İstediğiniz zaman 50 GB ila 500 GB depolama alanı da satın alabilirsiniz.

Yönetilen Hosting Sunucuma nasıl erişirim?

Yönettiğiniz Hosting sunucunuza, tarafımızdan sağlanan ID bilgilerini kullanarak herhangi bir SSH istemcisi aracılığıyla erişebilirsiniz. CPanel’i bizden satın aldıysanız, sunucunuzu cPanel / WHM üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca, özel web tabanlı panelimizden yönetilen sunucunuzu yeniden başlatma, durdurma ve başlatma gibi sık yapılan işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Managed Hosting ile sunulan faturalandırma panelleri nelerdir?

Yönetilen Sunucu barındırma paketiniz için WHMCS sunuyoruz. Ayrıca, lisansı bizden daha düşük bir maliyetle satın alabilir ve ardından Yönetilen Sunucunuza yükleyebilirsiniz.